Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 5-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 5–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | S drážkou |
| Poznámka: | S drážkou |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-121
- EAN: 4946368010151
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 546,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
Podobné výrobky
342-261-30 - mikrometr třmenový 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-261-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
23 262,25 Kč Cena bez DPH: 19 225,00 Kč
126-125 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 126-125Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnit..
11 222,75 Kč Cena bez DPH: 9 275,00 Kč
342-271-30 - Mikrometr třmenový 0-25 mm pro měření výšky zřasení
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr QUICK pro měření výšky zřasení 342-271-30Třmenové mikrometry na měřen..
21 780,00 Kč Cena bez DPH: 18 000,00 Kč
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





