Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 50-75 mm 145-187
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 160g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-187 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-187
- EAN: 4946368019895
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 648,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
Podobné výrobky
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
14 943,50 Kč Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
115-217 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-217Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
7 320,50 Kč Cena bez DPH: 6 050,00 Kč
523-123 - pasametr 50-75mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-123A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
26 710,75 Kč Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
193-901 - mikrometr třmenový s čítačem,sada-3
Sada třmenových mikrometrů s čítačem 193-901Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
19 602,00 Kč Cena bez DPH: 16 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





