Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127
Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnitelnými doteky/hroty vřetene umožňují měření širokého rozsahu závitů. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 390g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard 60°
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-127
- EAN: 4946368015705
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 943,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
Podobné výrobky
114-123 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 45-65mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-123Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
24 260,50 Kč Cena bez DPH: 20 050,00 Kč
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
145-187 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 50-75mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 50-75 mm 145-187Digimatic třmenové mikrometry s čeli..
10 648,00 Kč Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
115-117 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 352,50 Kč Cena bez DPH: 5 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





