Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 50 - 75 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Děl. Stup. | 0,0001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 950 |
| L [mm] | 81 |
| D [mm] | 47,5 |
523-123 - pasametr 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-123
- EAN: 4946368380292
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 710,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
Podobné výrobky
112-155 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
326-353-30 - 2-3/50-75 mikrometr třmenový na měření závitů
2-3/50-75 mikrometr třmenový na měření závitů..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
510-123 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 50-75 mm
- rozsah měř. 50-75 mm - nonius mikrometru 0,001 mm - rozsah zobrazení ± 0,06 mm - mezní chyba mikr...
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
112-203 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč





