Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994
Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahující jednotlivá měřidla k pokrytí měřicího rozsahu, včetně nastavovacích kroužků a nástavců pro měření ve větších hloubkách. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | HT2-200RST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–200mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 100-125, 125-150, 150-175, 175-200 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocelkužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-774 / 368-775 / 368-776 / 368-777 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø125 mm (177-298)ø175 mm (177-302) |
| Hmot.: | 4630g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (jen měřicí přístroje)
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-994
- EAN: 4946368518060
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
145 593,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
Podobné výrobky
368-906 - sada třídotykových dutinoměrů '2ks, rozsah měření 2-3mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-906Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
67 729,75 Kč Cena bez DPH: 55 975,00 Kč
368-166 - dutinoměr třídotekový 20-25 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-166Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 276,25 Kč Cena bez DPH: 12 625,00 Kč
368-780 - dutinoměr třídotekový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-780Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
36 360,50 Kč Cena bez DPH: 30 050,00 Kč
368-913 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-913Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která ..
65 340,00 Kč Cena bez DPH: 54 000,00 Kč
Tagy: dutinoměr





