Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-991
Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahující jednotlivá měřidla k pokrytí měřicího rozsahu, včetně nastavovacích kroužků a nástavců pro měření ve větších hloubkách. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 12–20mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 12-16, 16-20 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocelkužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-764 / 368-765 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø16 mm (177-177) |
| Hmot.: | 310g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (jen měřicí přístroje)
368-991 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-991
- EAN: 4946368518039
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 984,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
Podobné výrobky
368-004 - Dutinoměr Mini-Holtest 4-5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 4-5 mm 368-004Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
368-167 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-167Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 639,25 Kč Cena bez DPH: 12 925,00 Kč
368-177 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-177Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
34 575,75 Kč Cena bez DPH: 28 575,00 Kč
368-764 - dutinoměr třídotekový 12-16 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-764Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
11 616,00 Kč Cena bez DPH: 9 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr





