Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-915
Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dutinoměrů, která nabízí následující výhody: Kompletní sada. Měřicí plochy z tvrdokovu (pro rozsah měření 2 - 6 mm). Kontaktní body s titanovým povlakem (pro rozsah měření > 6 mm), což zvyšuje životnost a odolnost vůči opotřebení. Dodáváno s nastavovacími kroužky a prodlužovacím nástavcem (pro rozsah měření > 6mm).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–200mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 100-125, 125-150, 150-175, 175-200 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : ø 17 mmNad 12 mm : ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, tvrdokovkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-174 / 368-175 / 368-176 / 368-177 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø125 mm (177-298)ø175 mm (177-302) |
| Hmot.: | 4680g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (jen měřicí přístroje)
368-915 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-915
- EAN: 4946368517612
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
176 841,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 146 150,00 Kč
Podobné výrobky
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-781 - Holtest 275-300mm T2
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-781Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
40 928,25 Kč Cena bez DPH: 33 825,00 Kč
368-169 - dutinoměr třídotekový 40-50 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-169Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
16 425,75 Kč Cena bez DPH: 13 575,00 Kč
368-773 - dutinoměr třídotekový 87-100mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-773Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
Tagy: dutinoměr




