Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-167
Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické dutinoměry s měřícími plochami s titanovým povlakem. 3-dotyková konstrukce umožňuje stabilní měření pomocí automatického centrování. Maximální hloubka měření může být v případě potřeby zvýšena o 150 mm pomocí prodlužovacích nástavců (vol. příslušenství). Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Pro přesné nastavení před měřením jsou k dispozici ocelové nastavovací kroužky (vol. příslušenství).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 25–30mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-167 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-167
- EAN: 4946368517216
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 639,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 925,00 Kč
Podobné výrobky
368-001 - Dutinoměr Mini-Holtest 2-2,5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2-2,5 mm 368-001Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dut..
32 518,75 Kč Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
368-180 - dutinoměr třídotykový 250-275mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-180Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
38 871,25 Kč Cena bez DPH: 32 125,00 Kč
368-913 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-913Sada přesných třídotekových dutinoměrů, která ..
65 340,00 Kč Cena bez DPH: 54 000,00 Kč
368-775 - dutinoměr třídotekový 125-150 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-775Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
29 221,50 Kč Cena bez DPH: 24 150,00 Kč
Tagy: dutinoměr





