Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 275-300 mm 145-220
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 275–300mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±12 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±12 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | S aretací, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 370g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-220 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 275-300mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-220
- EAN: 4946368020068
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 888,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 875,00 Kč
Podobné výrobky
511-501 - Dvoudotekový dutinoměr digitální s číselníkovým úchylkoměrem 45-100 mm
DIGIMATIC Dutinoměr 100-160 mm 511-501DIGIMATIC Dutinoměry, které umožňují digitální měření vnitřníc..
44 709,50 Kč Cena bez DPH: 36 950,00 Kč
511-744 - Dvoudotekový dutinoměr s číselníkovým úchylkoměrem palcový 4-6,5", 0,0005"
2-Point Inside Measuring Instrument 511-744Mitutoyo dutinoměry navržené pro měření širokého rozsahu ..
15 427,50 Kč Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
145-217 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 200-225mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 200-225 mm 145-217Digimatic třmenové mikrometry s če..
23 050,50 Kč Cena bez DPH: 19 050,00 Kč
511-763 - Bore Gage 50-150mm
2-Point Inside Measuring Instrument 511-763Kompaktní a lehké provedení dutinoměrů kvůli krátké délce..
8 712,00 Kč Cena bez DPH: 7 200,00 Kč
Tagy: mikrometr





