DIGIMATIC Dutinoměr 100-160 mm 511-501
DIGIMATIC Dutinoměry, které umožňují digitální měření vnitřních rozměrů s vynikající přesností do maximální hloubky 2 m. ABSOLUTE DIGIMATIC Dutinoměry nabízí následující výhody: Přesné dutinoměry pro snadné měření průměrů v hlubokých otvorech bez ztráty přesnosti. Nastavení až 3 jmenovitých hodnot a hodnot horní/dolní tolerance může být uloženo do paměti a vyvoláno stisknutím tlačítka. Může být nastaveno vyhodnocení OK/±n.OK. Lze použít až max. čtyři prodlužovací nástavce (250 nebo 500 mm).
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 45–100mm |
| Zdvih kontaktního bodu: | 1.2 mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Přesnost: | 0,003 mm(bez kvantizační chyby) |
| Opakovatelnost: | ≤0.002 mm |
| Měř. síla: | ≤5N |
| Početměřicích hlaviček: | 12 |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | 2000 hodin |
| Vzorkovací frekvence: | 50 krát/sek* |
| Displej: | LCD, výška číslic: 7,5 mm |
| ZAP/VYP: | Ano |
| DATA (výstup s kabelem) / HOLD (hodnota zobrazení): | Ano |
| 3x PRESET (Předvolby): | Ano |
| Min. držená hodnota (Funkce HOLD Min): | Ano |
| Vyhodnocení OK/±n.OK : | Ano |
| Hmot.: | 500g |
Obsah balení
- In a wooden box with SR44 battery
- 12 anvils
- 4 interchangeable washers
511-501 - Dvoudotekový dutinoměr digitální s číselníkovým úchylkoměrem 45-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 511-501
- EAN: 4946368387383
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
44 709,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 36 950,00 Kč
Podobné výrobky
145-219 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 250-275mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 250-275 mm 145-219Digimatic třmenové mikrometry s če..
26 801,50 Kč Cena bez DPH: 22 150,00 Kč
511-763 - Bore Gage 50-150mm
2-Point Inside Measuring Instrument 511-763Kompaktní a lehké provedení dutinoměrů kvůli krátké délce..
8 712,00 Kč Cena bez DPH: 7 200,00 Kč
145-220 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 275-300mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 275-300 mm 145-220Digimatic třmenové mikrometry s če..
28 888,75 Kč Cena bez DPH: 23 875,00 Kč
511-502 - dutinoměr digimatic
DIGIMATIC Dutinoměr 100-160 mm 511-502DIGIMATIC Dutinoměry, které umožňují digitální měření vnitřníc..
53 391,25 Kč Cena bez DPH: 44 125,00 Kč
Tagy: úchylkoměr




