2-Point Inside Measuring Instrument 511-744
Mitutoyo dutinoměry navržené pro měření širokého rozsahu vnitřních průměrů použitím vyměnitelných doteků. Měřicí plochy z tvrdokovu zajišťují vysokou životnost a odolnost proti opotřebení. Velký grip pro uchopení napomáhá vysoké přesnosti měření, neboť snižuje přenos tepla od obsluhy. Jako volitelné příslušenství lze pro měření hlubokých děr použít prodlužovací nástavce.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 4–6,5" |
| Obj. č.úchylkoměru: | 2922AB |
| Zdvih kontaktního bodu: | 18 - 60 mm: 1.2 mm50 - 400 mm: 1.6 mm |
| Děl. stup.: | 0.0005" |
| Přesnost: | 2 µm |
| Opakovatelnost: | 0,00002 " |
| Hloubkaotvoru: | 6" |
| Měř. síla: | ≤5N |
| Početměřicích hlaviček: | 13 |
| Hmot.: | 420g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- číselníkového úchylkoměru
- plastového ochranného krytu pro úchylkoměr
511-744 - Dvoudotekový dutinoměr s číselníkovým úchylkoměrem palcový 4-6,5", 0,0005"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 511-744
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 427,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 750,00 Kč
Podobné výrobky
145-218 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 225-250mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 225-250 mm 145-218Digimatic třmenové mikrometry s če..
24 744,50 Kč Cena bez DPH: 20 450,00 Kč
145-217 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 200-225mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 200-225 mm 145-217Digimatic třmenové mikrometry s če..
23 050,50 Kč Cena bez DPH: 19 050,00 Kč
145-220 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 275-300mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 275-300 mm 145-220Digimatic třmenové mikrometry s če..
28 888,75 Kč Cena bez DPH: 23 875,00 Kč
511-502 - dutinoměr digimatic
DIGIMATIC Dutinoměr 100-160 mm 511-502DIGIMATIC Dutinoměry, které umožňují digitální měření vnitřníc..
53 391,25 Kč Cena bez DPH: 44 125,00 Kč
Tagy: úchylkoměr



