Digital ABS posuvná měřítka s ochranou IP67, odolná vůči chladicím kapalinám 500-702-20
ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupněm ochrany IP67 umožňují provádět spolehlivá měření v širokém rozsahu aplikací. Extrémně vysoká odolnost (stupeň ochrany IP67) pro nasazení ve zvláště drsném pracovním prostředí. Prachutěsné, v souladu s EN60529, dočasně snáší kompletní ponoření do vody, aniž by došlo k jejich poškození. ABS (ABSOLUTE) pravítko nevyžaduje nastavení nulového bodu po zapnutí a má neomezenou rychlost odezvy.
| Model: | CD-P15S |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–150mm |
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Posuvové kolečko: | Ano |
| Výstup dat: | Ne |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm (150, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 168g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-702-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP67, bez výstupu dat s posuvovým kolečkem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-702-20
- EAN: 4946368693910
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 715,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 550,00 Kč
Podobné výrobky
500-162-30 - měřítko posuvné digitální 0-200mm, s výstupem dat
Digitální ABS AOS mikrometry 500-162-30Digimatic posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivého m..
7 290,25 Kč Cena bez DPH: 6 025,00 Kč
536-106 - Měřítko posuvné s posunutým středem 10-200mm
Vernier Offset Centerline Caliper 536-106Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí na měření vzdálen..
15 185,50 Kč Cena bez DPH: 12 550,00 Kč
573-182-30 - ABS Special Caliper
Digitální ABS AOS posuvné měřítko pro toleranci 573-182-30Posuvné měřítko na toleranční srovnání s h..
15 246,00 Kč Cena bez DPH: 12 600,00 Kč
573-615-20 - NTD10P-P15K
Digital ABS Offset Centerline Caliper 573-615-20Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí na měření ..
18 845,75 Kč Cena bez DPH: 15 575,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





