Digital ABS Offset Centerline Caliper 573-615-20
Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí na měření vzdáleností otvorů
| Roz. měř.: | 10,1–160mm |
|---|---|
| Hloubkoměr: | Without |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,03 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Funkce OFFSET (Posunutí): | 10 mm |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 157g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
573-615-20 - NTD10P-P15K
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 573-615-20
- EAN: 4946368726755
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 845,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 575,00 Kč
Podobné výrobky
500-716-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-716-20ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupně..
7 744,00 Kč Cena bez DPH: 6 400,00 Kč
573-615-20 - Digitální ABS posuvná měřítka s posunutým středem 10,1-160mm, IP67
Digitální ABS posuvné měřítko s posunutým středem IP67 Mitutoyo 573-615-20Série 573 – Digitální posu..
18 845,75 Kč Cena bez DPH: 15 575,00 Kč
573-662-20 - dig.měřítko posuvné spec. 0-150mm IP67
Digital ABS Tube Thickness Caliper 573-662-20Posuvné měřítko na měření tloušťky stěnRoz. měř.:0–150m..
19 813,75 Kč Cena bez DPH: 16 375,00 Kč
500-728-20 - Digitální posuvné měřítko 0-200 mm, IP 67, s výstupem dat
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-728-20Robustní posuvná měřítka s měřicími čelistmi..
17 121,50 Kč Cena bez DPH: 14 150,00 Kč



