Digitální mikrometr 293-588
DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočného displeje o 330° umožňuje snadné odečítání naměřené hodnoty ve všech pozicích měření. Měřicí plochy osazené tvrdokovem.
| Model: | MDC-475MB |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 450–475mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±8 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 10 - 14N |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 2900g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
- 2 baterií
293-588 - Mikrometr třmenový digitální MDC 450-475 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-588
- EAN: 4946368610351
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 550,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 075,00 Kč
Podobné výrobky
293-256-30 - Mikrometr třmenový digitální 250-275mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-256-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
24 139,50 Kč Cena bez DPH: 19 950,00 Kč
293-255-30 - Mikrometr třmenový digitální 225-250mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-255-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 746,25 Kč Cena bez DPH: 19 625,00 Kč
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
41 442,50 Kč Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
103-160 - Mikrometr třmenový 575-600mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 575-600 mm 103-160Lehké dílenské provedení se třmenem z vypalovaného smaltu. Vyba..
30 492,00 Kč Cena bez DPH: 25 200,00 Kč
Tagy: mikrometr




