Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120
Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Nabízí následující výhody: S osazenými měřicími plochami. Vhodné na měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 710g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-120
- EAN: 4946368008868
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 189,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
Podobné výrobky
123-108 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 175-200 mm pro měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 175-200 mm 123-108Třmenové mikrometry s talířkovými..
15 004,00 Kč Cena bez DPH: 12 400,00 Kč
Mikrometr třmenový digitální 150 -300 mm s výměnnými doteky - 340-252-30
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extré..
40 958,50 Kč Cena bez DPH: 33 850,00 Kč
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
41 442,50 Kč Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
Tagy: mikrometr





