Třmenový mikrometr 300-325 mm 103-149
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Model: | OM-325 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 300–325mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 5 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 10 - 15N |
| Hmot.: | 1985g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-149 - Mikrometr třmenový 300-325mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-149
- EAN: 4946368004006
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 520,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
Podobné výrobky
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
103-153 - Mikrometr třmenový 400-425mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 400-425 mm 103-153Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
19 299,50 Kč Cena bez DPH: 15 950,00 Kč
103-167 - Mikrometr třmenový 750-775mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 750–775 mm Mitutoyo 103-167Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 75..
42 682,75 Kč Cena bez DPH: 35 275,00 Kč
104-136A - Mikrometr ve zvláštním provedení
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-136AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
27 073,75 Kč Cena bez DPH: 22 375,00 Kč
Tagy: mikrometr




