Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-136A
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími široký rozsah měření jednoho přístroje. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–300mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm,L = max. rozsah měř.(mm) |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 6 (100, 125, 150, 175, 200, 225 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 6 |
| Hmotnost: | 2,65kg |
Obsah balení
- Including box
- key
- setting standard (6 pcs.)
- anvils (6 pcs.)
104-136A - Mikrometr ve zvláštním provedení
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 104-136A
- EAN: 4946368215105
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 073,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 375,00 Kč
Podobné výrobky
103-151 - Mikrometr třmenový 350-375 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 350-375 mm 103-151Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrometry ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
126-130 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 125-150 mm 126-130Tyto třmenové mikrometry na měření závitů by m..
19 753,25 Kč Cena bez DPH: 16 325,00 Kč
145-192 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 175-200mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 175-200 mm 145-192Digimatic třmenové mikrometry s če..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
103-176 - Mikrometr třmenový 975-1000mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 975–1000 mm Mitutoyo 103-176Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 9..
58 231,25 Kč Cena bez DPH: 48 125,00 Kč
Tagy: mikrometr




