Třmenový mikrometr 225-250 mm 103-146-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 225–250mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-146-10 - Mikrometr třmenový 225-250mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-146-10
- EAN: 4946368215020
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 165,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 575,00 Kč
Podobné výrobky
103-174 - Mikrometr třmenový. 925-950mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 925–950 mm Mitutoyo 103-174Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 92..
54 571,00 Kč Cena bez DPH: 45 100,00 Kč
104-136A - Mikrometr ve zvláštním provedení
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-136AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
27 073,75 Kč Cena bez DPH: 22 375,00 Kč
103-158 - Mikrometr třmenový 525-550mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 525–550 mm Mitutoyo 103-158Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 52..
27 709,00 Kč Cena bez DPH: 22 900,00 Kč
293-585 - Mikrometr třmenový digitální MDC 375-400 mm
Digitální mikrometr 293-585DIGIMATIC Třmenové mikrometry nabízí následující výhody: Jednotka otočnéh..
30 340,75 Kč Cena bez DPH: 25 075,00 Kč
Tagy: mikrometr




