Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 200–225mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1080g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-145-10
- EAN: 4946368215013
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 288,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
Podobné výrobky
104-136A - Mikrometr ve zvláštním provedení
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-136AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
27 073,75 Kč Cena bez DPH: 22 375,00 Kč
340-525 - Digitální mikrometr 800-900 mm s výměnnými doteky
Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-525DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně..
58 503,50 Kč Cena bez DPH: 48 350,00 Kč
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
13 189,00 Kč Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
104-145A - Mikrometr třmenový 600-700 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-145AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
45 223,75 Kč Cena bez DPH: 37 375,00 Kč
Tagy: mikrometr




