Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-271-30
Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření 25 mm a průměrem stopky 12 mm, nabízí následující výhody: Vhodné pro zabudování do strojů a měřicích zařízení. Výborná odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícího chladiva (kromě provedení se závitovým vřetenem).
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Poznámka: | IP65 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Vřeteno: | With spindle lock, ø 6,35 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 230g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
350-271-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 350-271-30
- EAN: 4946368695976
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 609,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 900,00 Kč
Podobné výrobky
102-707 - Mikrometr s řehtačkovým bubínkem 0-25mm/0,001mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 25 mm 102-707Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombi..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
389-261-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-261-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





