Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření tloušťky nábojů a šířky žeber uvnitř otvorů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | CSM-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 135g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-301
- EAN: 4946368020426
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 528,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Podobné výrobky
293-230-30 - Mikrometr třmenový digitální 0-25 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 0-25 293-230-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatř..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
111-215 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-215Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plo..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





