Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 μm (vřeteno) 2 μm (dotek) |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, jemně lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Obsah sady: | Doteky 201217, 201216 |
| Hmot.: | 255g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- doteků
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 117-101
- EAN: 4946368011776
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 073,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Podobné výrobky
193-101 - mikrometr třmenový 0-25 mm/0,01 mm s mech. čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 0-25 mm 193-101Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
4 688,75 Kč Cena bez DPH: 3 875,00 Kč
422-230-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-230-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
331-261-30 - mikrometr třmenový digitální 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-261-30Digimatic třmenové mi..
24 018,50 Kč Cena bez DPH: 19 850,00 Kč
113-102 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 0-25mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-102Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





