DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-230-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s úzkými měřicími plochami určené pro měření v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Úzké měřicí plochy jsou vhodné na měření úzkých vnějších drážek, průměrů drážek hřídelů a v těžko přístupných místech. Neotáčivé vřeteno.
| Model: | BLM-25MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu nebo z kalené oceli |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kalená ocel t=0,75 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 365g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
422-230-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 422-230-30
- EAN: 4946368689852
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
34 817,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
Podobné výrobky
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-165Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302Tyto Třmenové mikrometry s kulovým ..
6 382,75 Kč Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
331-261-30 - mikrometr třmenový digitální 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-261-30Digimatic třmenové mi..
24 018,50 Kč Cena bez DPH: 19 850,00 Kč
107-201 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-201Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
13 400,75 Kč Cena bez DPH: 11 075,00 Kč
Tagy: mikrometr





