Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-144
Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných pro danou aplikaci měření a nabízí následující výhody: Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě, kde je zapotřebí rychlé znázornění špatné naměřené hodnoty uvnitř tolerančního pásma. Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky. Zpětná páčka v praktické poloze.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 75–100mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 1 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1050g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
- bez úchylkoměru
523-144 - pasametr 75-100 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-144
- EAN: 4946368401805
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 926,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
Podobné výrobky
147-304 - Mikrometr třmenový 75-100mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 75-100 mm 147-304Mitutoyo noniové třmenové mikr..
14 278,00 Kč Cena bez DPH: 11 800,00 Kč
103-140-10 - Mikrometr třmenový 75-100 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 75-100 mm 103-140-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s nonio..
3 569,50 Kč Cena bez DPH: 2 950,00 Kč
293-963-30 - mikrometry sada 0-100 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-100 293-963-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
54 752,50 Kč Cena bez DPH: 45 250,00 Kč
523-124 - pasameter 75-100mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-124A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
29 524,00 Kč Cena bez DPH: 24 400,00 Kč





