Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 75 - 100 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 1 µm |
| Děl. Stup. | 0,0001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 1080 |
| L [mm] | 106 |
| D [mm] | 60 |
523-124 - pasameter 75-100mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-124
- EAN: 4946368380308
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 524,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 400,00 Kč
Podobné výrobky
102-911-40 - Sada mikrometrů 0-100 mm, 4ks, dělení 0,01 mm, + 3ks nástávné měrky
Kalibrace: K0001 - 4ks, K0044 - 3ks..
12 614,25 Kč Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
193-104 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenové mikrometry s čítačem Série 193 Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následující..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
112-168 - Mikrometr třmenový 75-100 mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Mikrometr třmenový 75-100 mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu..
12 130,25 Kč Cena bez DPH: 10 025,00 Kč
112-204 - Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Mikrometr třmenový 75 - 100 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli..
11 434,50 Kč Cena bez DPH: 9 450,00 Kč





