Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-142
Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných pro danou aplikaci měření a nabízí následující výhody: Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě, kde je zapotřebí rychlé znázornění špatné naměřené hodnoty uvnitř tolerančního pásma. Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky. Zpětná páčka v praktické poloze.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 810g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
- bez úchylkoměru
523-142 - pasametr 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-142
- EAN: 4946368401782
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 600,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 025,00 Kč
Podobné výrobky
523-122 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-122A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
24 290,75 Kč Cena bez DPH: 20 075,00 Kč
113-103 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 25-50mm
Toleranční třmenové mikrometry 113-103Duální, Mitutoyo noniové mikrometry vytvořené jako nastaviteln..
17 272,75 Kč Cena bez DPH: 14 275,00 Kč
326-252-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm 326-252-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč





