Pasametry s přesným úchylkoměrem
Série 523
Pasametry s integrovaným číselníkovým úchylkoměrem, které nabízí následující výhody:
- Vhodné pro hromadnou kontrolu zvláště válcových dílů v sériové nebo velko-sériové výrobě.
- Možnost nastavení s externími etalony, jako jsou koncové měrky.
- Zpětná páčka v praktické poloze
Technické parametry:
Měřicí plocha: Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované, o 10,8 mm
Dodává se: Včetně pouzdra, podpěr pro obrobek
| Roz. Měř. [mm] | 25 - 50 |
|---|---|
| Rozsah zobrazení přesného úchylkoměru | ±0,06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku | 2 mm |
| Opakovatelnost [µm] | 0.4 µm |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 0,6 µm |
| Děl. Stup. | 0,001 mm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 840 |
| L [mm] | 56 |
| D [mm] | 35 |
523-122 - pasametr 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-122
- EAN: 4946368380285
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
24 290,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 20 075,00 Kč
Podobné výrobky
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat Třme..
11 283,25 Kč Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
112-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
mikrometr třmenový 25-50mm..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
113-103 - Mikrometr třmenový na toleranční měření 25-50mm
mikrometr třmenový na toleranční měření 25-50mm..
17 272,75 Kč Cena bez DPH: 14 275,00 Kč
523-142 - pasametr 25-50 mm
- rozsah měř. 25-50 mm - volný zdvih 2 mm - rovinnost 0,3 µm - mezní chyba 1 µm - měř. síla 5-10 N -..
20 600,25 Kč Cena bez DPH: 17 025,00 Kč





