Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-123
A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a high resolution dial indicator.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0.001 mm |
| Dělení stupnice: | 0.001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 1 μm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované ø10.8 mm |
| Vřeteno: | ø10,8 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 950g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- podpěr pro obrobek
523-123 - pasametr 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 523-123
- EAN: 4946368380292
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
26 710,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
Podobné výrobky
115-117 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
6 352,50 Kč Cena bez DPH: 5 250,00 Kč
143-103 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 50-75mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 50-75 mm 143-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
14 883,00 Kč Cena bez DPH: 12 300,00 Kč
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
395-273-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 50-75mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-273-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč





