Třmenový mikrometr s měřicími rameny 50-75 mm 143-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené třmenovými čelistmi umožňující měření v uzavřených a těžko přístupných místech. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Hmot.: | 280g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
143-103 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 143-103
- EAN: 4946368019734
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 883,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 300,00 Kč
Podobné výrobky
326-353-30 - 2-3/50-75 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm/2-3" 326-353-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
193-103 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 50-75 mm 193-103Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
8 651,50 Kč Cena bez DPH: 7 150,00 Kč
293-962-30 - mikrometry sada 0-75 mm, IP 65, s výstupem
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-75 293-962-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 ..
37 873,00 Kč Cena bez DPH: 31 300,00 Kč
103-927-10 - Mikrometry třmenové v sadě 0-75 mm
Sada 3 třmenových mikrometrů 0/75 mm 103-927-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry..
8 772,50 Kč Cena bez DPH: 7 250,00 Kč
Tagy: mikrometr





