Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-141
Třmenové mikrometry s úchylkoměrem, které umožňují provádění rychlého a vysoce přesného měření. Nabízí následující výhody: Snadné a jednoduché ovládání jednou rukou díky zasouvatelnému doteku. Stupeň ochrany IP54 a velké a snadno odečítatelné číslice na číselníku. Velká stupnice pro snadné čtení ( +/- 0.06 mm). S nastavitelnou nulou a tolerančními značkami pro hodnocení Dobrý/Zmetek. Průměr vřetene 8 mm zaručuje snadné polohování a vysoce přesné měření.
| Model: | IDM-25RL |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, ø8 mm |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Ovládací tlačítko: | Vlevo |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
510-141 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 510-141
- EAN: 4946368426839
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 500,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
Podobné výrobky
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
523-121 - pasametr 0-25 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-121A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
21 598,50 Kč Cena bez DPH: 17 850,00 Kč
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-236-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
114-101 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 1,0-15 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
Tagy: mikrometr





