Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-123
Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikrometr vybavený číselníkovým úchylkoměrem s jemným dělením stupnice.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 1 μm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, ø8 mm |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Ovládací tlačítko: | Vlevo |
| Hmot.: | 820g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard
510-123 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 50-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 510-123
- EAN: 4946368386232
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
34 817,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
Podobné výrobky
331-263-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-263-30Digimatic třmenové mi..
27 890,50 Kč Cena bez DPH: 23 050,00 Kč
143-103 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 50-75mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 50-75 mm 143-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
14 883,00 Kč Cena bez DPH: 12 300,00 Kč
293-232-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-232-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pr..
14 822,50 Kč Cena bez DPH: 12 250,00 Kč
342-264-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 30° 342-264-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
28 344,25 Kč Cena bez DPH: 23 425,00 Kč
Tagy: mikrometr





