Třmenový mikrometr s úchylkoměrem a jemným dělením stupnice 510-121
Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikrometr vybavený číselníkovým úchylkoměrem s jemným dělením stupnice.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Rozsah zobrazenípřesného úchylkoměru: | ±0.06 mm |
| Zdvih zajíždějicího doteku: | 2 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Přesnost úchylkoměru: | 1 μm |
| Opakovatelnost: | 0,4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 μm |
| Rovnoběžnost: | 0,6 μm |
| Dělení stupnice: | 0,001 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, ø8 mm |
| Vřeteno: | ø8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Ovládací tlačítko: | Vpravo |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
510-121 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 510-121
- EAN: 4946368386218
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 984,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
Podobné výrobky
143-101 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 0-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 0-25 mm 143-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené tř..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
114-162 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-162Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
14 157,00 Kč Cena bez DPH: 11 700,00 Kč
117-101 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-101Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





