Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm 406-251-30
Třmenové mikrometry s neotáčivým vřetenem nabízí následující výhody: Klouzavé vřeteno, neotáčivé. Se standardní řehtačkou. S výstupem dat.
| Model: | OMV-50MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
406-251-30 - OMV-50MX
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 406-251-30
- EAN: 4946368689784
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 458,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Podobné výrobky
112-166 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-166Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 619,50 Kč Cena bez DPH: 7 950,00 Kč
523-122 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-122A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
24 290,75 Kč Cena bez DPH: 20 075,00 Kč
293-966-30 - mikrometry sada 0-50 mm,IP 65, s výstupem
Digitální třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-50 293-966-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 ..
22 173,25 Kč Cena bez DPH: 18 325,00 Kč
112-154 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-154Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč




