Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 50-75 mm 343-252-30
"DIGIMATIC" Třmenový mikrometr 50-75 mm
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±7 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±7 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 1 - 6N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 390g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
343-252-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 343-252-30
- EAN: 4946368689715
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 369,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 925,00 Kč
Podobné výrobky
111-117 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-117Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
10 073,25 Kč Cena bez DPH: 8 325,00 Kč
103-927-10 - Mikrometry třmenové v sadě 0-75 mm
Sada 3 třmenových mikrometrů 0/75 mm 103-927-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry..
8 772,50 Kč Cena bez DPH: 7 250,00 Kč
143-103 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 50-75mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 50-75 mm 143-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
14 883,00 Kč Cena bez DPH: 12 300,00 Kč
103-139-10 - Mikrometr třmenový 50-75 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 50-75 mm 103-139-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniov..
3 327,50 Kč Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
Tagy: mikrometr





