Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 323-252-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 6 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 6 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0.5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 555g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
323-252-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozube, rozsah 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 323-252-30
- EAN: 4946368689555
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
29 947,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
Podobné výrobky
112-167 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-167Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
14 943,50 Kč Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
395-273-30 - Digitální třmenový mikrometr pro měření klenutých ploch 50-75mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-273-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
24 926,00 Kč Cena bez DPH: 20 600,00 Kč
Tagy: mikrometr





