DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 25-50 mm 323-251-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 1 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0.5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 355g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
323-251-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými doteky na měření ozubení, rozsah 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 323-251-30
- EAN: 4946368689548
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 677,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Podobné výrobky
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou Mitutoyo 25–50 mmSérie 103 – Analogový třmenový mikrometr ..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
111-116 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-116Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
117-102 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
395-252-30 - Dig. třmenový mikrometr ve zvláštním provedení 25-50 mm
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 395-252-30Tyto DIGIMATIC Třmeno..
21 507,75 Kč Cena bez DPH: 17 775,00 Kč
Tagy: mikrometr




