Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-102
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnitelnými doteky zaručujícími širokou škálu různých měření, jako je měření tlouštěk trubek, vzdáleností žebra od hrany a výšky nýtů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 μm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm (vřeteno), 2 µm (dotek) |
| Rovnoběžnost: | 3 μm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, jemně lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Obsah sady: | Doteky 201379, 201216 |
| Hmot.: | 320g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- doteků
117-102 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 117-102
- EAN: 4946368011783
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 735,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Podobné výrobky
115-116 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 25-50mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-116Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
5 959,25 Kč Cena bez DPH: 4 925,00 Kč
510-122 - mikrometr třmenový s přesným úchylkoměrem 25-50 mm
Třmenový mikrometr s úchylkoměrem 510-122Mitutoyo noniový, s rychlým odjížděním doteku, třemový mikr..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
102-708 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,001mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 25 - 50 mm 102-708Mitutoyo ne-digitální mikrometr s komb..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
326-352-30 - 1-2/25-50 mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 25-50 mm/1-2" 326-352-30Digimatic třmenové mikrometry na měření ..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





