DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 v sadě 0-75 293-962-30
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, jsou s a bez výstupu dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody: Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly. Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku. Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–75mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Obsah sady: | 293-230-30 / 293-231-30 / 293-232-30 + nastavovací měrka 25 mm a 50 mm |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 1640g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-962-30 - mikrometry sada 0-75 mm, IP 65, s výstupem
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-962-30
- EAN: 4946368673202
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
37 873,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 31 300,00 Kč
Podobné výrobky
115-217 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-217Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
7 320,50 Kč Cena bez DPH: 6 050,00 Kč
112-167 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-167Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
112-155 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-155Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 468,25 Kč Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
143-103 - Mikrometr třmenový s měřícími rameny 50-75mm
Třmenový mikrometr s měřicími rameny 50-75 mm 143-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené t..
14 883,00 Kč Cena bez DPH: 12 300,00 Kč
Tagy: mikrometr




