DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-232-30
Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro použití v prostředích s chladícími a řeznými emulzemi. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. DIGIMATIC výstup dat.
| Model: | MDC-75MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 470g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-232-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-232-30
- EAN: 4946368672847
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 822,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 250,00 Kč
Podobné výrobky
523-123 - pasametr 50-75mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-123A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
26 710,75 Kč Cena bez DPH: 22 075,00 Kč
523-143 - pasametr 50-75 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-143Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
326-253-30 - digitální mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 326-253-30Digimatic třmenové mikrometry na měření závit..
33 275,00 Kč Cena bez DPH: 27 500,00 Kč
123-103 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 50-75mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 50-75 mm 123-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometr..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
Tagy: mikrometr





