DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-231-30
Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pro použití v prostředích s chladícími a řeznými emulzemi. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. DIGIMATIC výstup dat.
| Model: | MDC-50MX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±1 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±1 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 1 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 1 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7.5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (Předvolba) (nad 100 mm): | Ano |
| Hmot.: | 330g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- baterií
- nastavovací měrky (od 25 mm)kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-231-30
- EAN: 4946368672830
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 283,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
Podobné výrobky
331-262-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-262-30Digimatic třmenové mi..
26 136,00 Kč Cena bez DPH: 21 600,00 Kč
117-102 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
193-102 - mikrometr třmenový s čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 25-50 mm 193-102Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí násled..
7 018,00 Kč Cena bez DPH: 5 800,00 Kč
111-116 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-116Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
Tagy: mikrometr





