Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro měření tloušťky nábojů a šířky žeber uvnitř otvorů. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | CSM-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 135g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 147-301
- EAN: 4946368020426
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 528,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
Podobné výrobky
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30Tyt..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
422-230-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-230-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
112-213 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 30° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-213Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 046,50 Kč Cena bez DPH: 6 650,00 Kč
118-103 - Mikrometr třmenový s hlubokým třmenem 0-25 mm
Třmenový mikrometr s hlubokým třmenem 0/25 mm 118-103Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené h..
16 788,75 Kč Cena bez DPH: 13 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





