Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 25-50 mm 145-186
Digimatic třmenové mikrometry s čelistmi pro měření vnitřních rozměrů nabízí následující výhody: Měřicí plochy osazené tvrdokovem. Pro nastavení přesnosti mikrometru je zapotřebí nastavovací měrka vnitřní délky.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 25–50mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Měř. síla: | 1-6N |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 140g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard is not included
145-186 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 25-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 145-186
- EAN: 4946368019888
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 254,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 475,00 Kč
Podobné výrobky
343-251-30 - mikrometr třmenový ve zvláštním provedení 25-50mm
Digitální třmenový mikrometr s měřicími čelistmi pro měření na těžko přístupných místech 25-50 mm 34..
29 705,50 Kč Cena bez DPH: 24 550,00 Kč
523-122 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-122A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
24 290,75 Kč Cena bez DPH: 20 075,00 Kč
323-251-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými doteky na měření ozubení, rozsah 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 25-50 mm 323-251-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovým..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
102-702 - Analogový mikrometr 25-50mm/0,01mm
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 25 - 50 mm 102-702Mitutoyo ne-digitální mikrometr s komb..
3 267,00 Kč Cena bez DPH: 2 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





