Mikrometrický odpich 141-001
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 25–32mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Rozsah nastavení hlavy: | 7mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Hmot.: | 20g |
Obsah balení
- Micrometer head only
141-001 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 25-32 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-001
- EAN: 4946368018928
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 420,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
Podobné výrobky
422-231-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-231-30DIGIMATIC Tř..
36 542,00 Kč Cena bez DPH: 30 200,00 Kč
342-252-30 - mikrometr třmenový 25-50mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
25 500,75 Kč Cena bez DPH: 21 075,00 Kč
523-122 - pasametr 25-50 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-122A Mitutoyo rapid-retraction-anvil snap meter equipped with a ..
24 290,75 Kč Cena bez DPH: 20 075,00 Kč
406-251-30 - OMV-50MX
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm 406-251-30Třmenové mikrometry s neotáčivým vřeten..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
Tagy: mikrometr





