Třmenový mikrometr na měření závitů 0-25 mm 126-125
Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměnitelnými doteky/hroty vřetene umožňují měření širokého rozsahu závitů. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Měřicí plocha: | Vyměnitelné vložky doteků/vřeten (vol. příslušenství) |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 240g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- setting standard
126-125 - Mikrometr třmenový na měření závitů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 126-125
- EAN: 4946368015682
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 222,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 275,00 Kč
Podobné výrobky
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatř..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
114-137 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 2,3-25mm
Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-137Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím ..
18 392,00 Kč Cena bez DPH: 15 200,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřen..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
331-261-30 - mikrometr třmenový digitální 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-261-30Digimatic třmenové mi..
24 018,50 Kč Cena bez DPH: 19 850,00 Kč
Tagy: mikrometr





