Třmenový mikrometr ve zvláštním provedení na měření plechů a pásů 119-202
Třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů s číselníkem nabízí následující výhody: Hluboké vyložení třmene umožňuje měřit tloušťku plechu. Snadné odečítání díky číselníku.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, vypouklý pevný dotek a ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 305g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
119-202 - Mikrometr třmenový 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 119-202
- EAN: 4946368012032
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 374,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 400,00 Kč
Podobné výrobky
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
389-251-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-251-30Digimatic třmenové mikrometry..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





