Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch, Provedení A 115-302
Tyto Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření klenutých ploch a síly stěn trubek, ložisek, kroužků.
| Model: | BMB1-25 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, kolíkový dotek D=1,8 mm/ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-302 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-302
- EAN: 4946368011059
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 382,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 275,00 Kč
Podobné výrobky
422-260-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení B 422-260-30DIGIMATIC Tř..
36 300,00 Kč Cena bez DPH: 30 000,00 Kč
115-115 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 0-25 mm
Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-115Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým p..
5 354,25 Kč Cena bez DPH: 4 425,00 Kč
422-230-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-230-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr




