Třmenový mikrometr na měření klenutých ploch 115-117
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry s kulovým pevným dotekem jsou určeny především pro měření síly stěn trubek a potrubí. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek: Osazené tvrdokovem, jemně lapované(Obj. č. 115-1xx, 115-2xx)Vřeteno: Osazené tvrdokovem, jemně lapovanéDotek: Kalená ocel(115-3xx) |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení E, kulový dotek SR=4 mm/ ploché vřeteno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 315g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
115-117 - Mikrometr třmenový na zaoblené plochy 50-75mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 115-117
- EAN: 4946368010434
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 352,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 250,00 Kč
Podobné výrobky
323-252-30 - mikrometr třmenový digitální s talířkovými měřícími doteky na měření ozube, rozsah 50-75mm
Digitální třmenové mikrometry s talířkovými doteky, IP65 323-252-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s t..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
523-143 - pasametr 50-75 mm
Pasametr s přesným úchylkoměrem 523-143Tyto pasametry jsou navrženy k upevnění úchylkoměrů vhodných ..
22 566,50 Kč Cena bez DPH: 18 650,00 Kč
147-303 - Mikrometr třmenový 50-75mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 50-75 mm 147-303Mitutoyo noniové třmenové mikro..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
14 943,50 Kč Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
Tagy: mikrometr





