Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-137
Třmenové mikrometry s prizmatickým měřicím dotekem jsou vhodné především na měření řezných nástrojů. Nabízí následující výhody: Na měření vnějšího průměru řezných nástrojů se třemi nebo pěti břity, např. závitníků, frézek, výstružníků, apod. Prizmatické doteky s drážkou ve středu jsou vhodné pro měření středního průměru závitu šroubu pomocí jedno-drátkové metody.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-327 ø 5 mm |
| Hmot.: | 220g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-137 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 2,3-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-137
- EAN: 4946368010250
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
18 392,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 15 200,00 Kč
Podobné výrobky
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
Třmenový mikrometr na měření výšky zřasení 0-25 mm 112-401Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatř..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
350-261-30 - Digitální mikrometrická hlavice s neotáčivým vřetenem
Digitální mikrometrické hlavice, neotáčivé, IP65 350-261-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
422-270-30 - Digim.Blade Mikrometr
Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami, Blade=0,75 mm 422-270-30DIGIMATIC Třmenové ..
36 118,50 Kč Cena bez DPH: 29 850,00 Kč
193-101 - mikrometr třmenový 0-25 mm/0,01 mm s mech. čítačem
Třmenový mikrometr s čítačem 0-25 mm 193-101Třmenové mikrometry s mechanickým čítačem nabízí následu..
4 688,75 Kč Cena bez DPH: 3 875,00 Kč
Tagy: mikrometr





