Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-122
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 5-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–45mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-329 ø 25 mm |
| Hmot.: | 400g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-122 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 25-45mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-122
- EAN: 4946368010168
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 838,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 875,00 Kč
Podobné výrobky
107-202 - Mikrometr třmenový 25-50mm
Třmenový mikrometr pro sériová měření 107-202Třmenové mikrometry s číselníkovým úchylkoměrem umožňuj..
15 034,25 Kč Cena bez DPH: 12 425,00 Kč
112-154 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-154Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
422-231-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 25-50 mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-231-30DIGIMATIC Tř..
36 542,00 Kč Cena bez DPH: 30 200,00 Kč
117-102 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





