Třmenový mikrometr s měřicími plochami bez drážek 114-103
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené prizmatickým dotekem umožňující měření 3-břitých řezných nástrojů, jako jsou výhrubníky, výstružníky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 25–40mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Dotek: | Bez drážky |
| Měřicí plocha: | Prizmatický úhel 60°/108° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,75 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Nastavovací měrky: | 167-329 ø 25 mm |
| Hmot.: | 400g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- klíče
114-103 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 25-40 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 114-103
- EAN: 4946368009988
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 671,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 125,00 Kč
Podobné výrobky
112-166 - Mikrometr třmenový 25-50mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-166Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
9 619,50 Kč Cena bez DPH: 7 950,00 Kč
117-102 - Mikrometr třmenový s vyměnitelným dotekem
Mikrometr s vyměnitelným dotekem 117-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snadno vyměnit..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou 25-50 mm
Třmenový mikrometr s bubínkovou řehtačkou Mitutoyo 25–50 mmSérie 103 – Analogový třmenový mikrometr ..
32 458,25 Kč Cena bez DPH: 26 825,00 Kč
293-231-30 - Mikrometr třmenový digitální 25-50 mm, IP-65, s výstupem dat
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 25-50 293-231-30Mitutoyo voděodolné digitální mikrometry vhodné pr..
11 283,25 Kč Cena bez DPH: 9 325,00 Kč
Tagy: mikrometr




